10 światowych metropolii czeka. Zabierz przyjaciół w niezapomnianą podróż

autor i źródło: Michał Leszczyński
Udostępnij Tweetnij Wykop

Kochasz podróże, ale nie wyobrażasz ich sobie bez swojej ulubionej paczki znajomych? Międzynarodowy konkurs #BringYourTop10 to doskonała okazja, by odwiedzić odległe zakątki świata w doborowym towarzystwie. Wystarczy tylko odpowiedzieć na 10 pytań w 10 dni.

W podróż ze zgraną ekipą
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie #BringYourTop10 organizowanym przez AccorHotels? Wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, zebrać dziesiątkę przyjaciół, wytypować 10 ulubionych miast z listy konkursowej i… to w zasadzie najtrudniejsza część. Od 12 do 23 listopada uczestnicy konkursu każdego dnia będą musieli odpowiedzieć na jedno pytanie, zbierając tym samym punkty i zbliżając się do zwycięstwa.

Nie musisz walczyć z pytaniami w pojedynkę. Każdy z drużyny twoich przyjaciół-podróżników może założyć swoje konto i stanąć w szranki z uczestnikami konkursu na całym świecie. Wygra go osoba, która odpowiadając na kolejne pytania, zdobędzie najwięcej punktów. Jeśli natomiast zmagania zakończą się remisem, nagroda główna zostanie rozlosowana pomiędzy uczestnikami z najlepszym wynikiem. Jest nią tygodniowy pobyt w jednym z wytypowanych wcześniej miast. Razem ze zwycięzcą w podróż wybierze się 10 osób towarzyszących, na pewno więc nie będzie mógł narzekać na nudę.

10 wymarzonych destynacji
Jakie miasta mogą wybrać uczestnicy konkursu? Każdy znajdzie idealną metropolię dla siebie. Jeśli lubisz gorące południowoamerykańskie rytmy – wybierz gorącą Hawanę lub brazylijską stolicę karnawału, Rio de Janeiro. Chcesz przy okazji zobaczyć piękne, liczące sobie kilkaset lat zabytki? Możesz zdecydować się na eskapadę do peruwiańskiego Cuzco, gdzie zobaczysz pamiątki po dawnym Imperium Inków. Meksykański Cancún zadowoli nawet najbardziej wybrednych miłośników plażowania, natomiast dla fanów piłki nożnej idealną destynacją będzie Montevideo w Urugwaju, gdzie goszczono pierwszy mundial w historii.

Lepiej czujesz się w tętniących życiem europejskich miastach? Paryż i Barcelona z pewnością przyciągną miłośników sztuki i dobrej kuchni. Podróżnicy zainteresowani rozrywką i różnorodnością na pewno wybiorą Londyn lub stolicę naszych zachodnich sąsiadów, Berlin. Również w Niemczech możemy się wybrać do bawarskiego Monachium, otoczonego przez piękne pałace i zabytki kultury. Tych ostatnich znajdziemy aż nadto w Rzymie, do którego prowadzą ponoć wszystkie drogi. Z kolei jeśli jesteś miłośnikiem jazdy rowerowej i barokowego malarstwa – wybierz Amsterdam.

A może bardziej odległa podróż? Kanadyjskie Toronto, jedno z najbardziej przyjaznych miast na świecie czeka na ciebie i twoich przyjaciół. Tak samo afrykańskie metropolie – Marrakesz oraz Johannebsurg, gdzie spotkamy kultury zupełnie inne niż nasza. Jeśli nie lubisz zimnych pór roku – wygrzejesz się w Dubaju bądź Sydney – miejscach, które na brak słońca nie narzekają prawie nigdy. Wreszcie dla miłośników orientalnych klimatów idealną destynacją będzie Tokio lub Szanghaj – dwa dalekowschodnie miasta, które nigdy nie śpią.

Zgłoś się i wygraj
Tylko rejestracja i odpowiedź na 10 pytań dzieli Ciebie i paczkę Twoich przyjaciół od podróży marzeń. Podejmij więc wyzwanie i zgłoś się do konkursu już dzisiaj. Jego regulamin znajdziesz tutaj.

Strona konkursowa: https://bringyourtop10.accorhotels.com/pl
Regulamin: https://bringyourtop10.accorhotels.com/rules/rules-byt10-PL.pdf

Udostępnij Tweetnij Wykop
Przeczytaj także