Europejskie noclegi i korzystne ceny. TravelFriday w AccorHotels

autor i źródło: Michał Leszczyński
Udostępnij Tweetnij Wykop

Czarny Piątek 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim prawdziwe święto promocji na całym świecie. Dzięki akcji TravelFriday goście AccorHotels również skorzystają z wyjątkowych cen. W dniach 22 -26 listopada mogą bowiem zarezerwować noclegi z 40-procentową zniżką!

Okazja dla podróżników
Zima jest piękną porą roku w wielu europejskich miastach. Szczególnie, jeśli możemy ten czas spędzić w gronie rodziny, np. w okresie szkolnych ferii. Dlatego tym bardziej warto zajrzeć na stronę AccorHotels w dniach 22 -26 listopada br. Zarezerwujemy wtedy noclegi w wybranych obiektach na terenie Europy (m.in. Polski, Czech i Węgier) po atrakcyjnych cenach. Zniżka w ramach wydarzenia wynosi aż 40 proc.

Nie zapomnijmy o wcześniejszej rejestracji online. Oferta jest dostępna tylko dla uczestników Le Club AccorHotels oraz subskrybentów AccorHotels. Innym warunkiem otrzymania zniżki jest wybór dni rezerwacji, który musi obejmować okres pomiędzy 1 stycznia a 24 lutego 2019 r. To idealny moment, żeby podziwiać w miłym towarzystwie uroki miast, takich jak Kraków, Praga czy Budapeszt. Jeśli więc szukamy pomysłu na wyjazd rodzinny, wymarzoną randkę albo eskapadę z przyjaciółmi – okazja do przeżycia przygody nasuwa się sama.

Destynacje TravelFriday
W ramach promocji na Czarny Piątek zarówno fani spędzania urlopu w Polsce, jak i za granicą znajdą lokalizacje w sam raz dla siebie. Hotele w Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie chętnie ugoszczą wtedy miłośników rozrywki na wysokim poziomie. Natomiast podróżnicy pragnący w zimowym okresie odpocząć od zgiełku wielkich metropolii, z pewnością wybiorą noclegi w Lublinie lub Jeleniej Górze. Okolice tych miast wciąż kryją wiele atrakcji!

TravelFriday to także okazja do spędzenia czasu w innych państwach. Nigdy nie byliśmy w krajach bałtyckich? Wilno i Ryga odkryją swoje tajemnice przed nami i naszymi bliskimi. Litwa i Łotwa to kraje swojskie, gdzie z pewnością przyjemnie spędzimy czas. Jeśli chcemy z kolei wybrać się za naszą południową granicę, miasta dawnej monarchii austro-węgierskiej – Praga, Bratysława i Budapeszt kuszą magiczną atmosferą, szczególnie w miesiącach, kiedy pada śnieg.

Jeśli chcemy wybrać mniej uczęszczane przez polskich turystów szlaki, dobrym pomysłem będzie wycieczka do Rumunii, Serbii lub Bułgarii. Bukareszt to miasto, które rozwija się niezwykle szybko i obfituje w piękne widoki. Z kolei Belgrad i Sofia, niegdyś znacznie częściej odwiedzane przez Polaków, obecnie są przez nich odkrywane na nowo.

Idealny pomysł na zimową eskapadę
Czarny Piątek to nie tylko promocje w centrach handlowych. Jeśli mamy w sobie duszę podróżnika, na stronie AccorHotels możemy zarezerwować w tym czasie urlop marzeń. Zacznijmy więc rok 2019 od wybrania się w miejsce, które zawsze chcieliśmy odwiedzić, lecz być może w codziennym biegu brakowało nam na to czasu.

Udostępnij Tweetnij Wykop
Przeczytaj także